The ad Lastec 100EFD-CE lawn mower for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Etesia AH 75 lawn mower Etesia AH 75 €2,446 Lawn mower 2023 petrol Denmark, Nordjylland
Lastec 100EFD-CE lawn mower
Sold
Lastec 100EFD-CE lawn mower
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 2
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 3
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 4
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 5
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 6
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 7
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 8
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 9
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 10
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 11
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 12
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 13
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 14
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 15
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 16
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 17
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 18
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 19
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 20
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 21
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 22
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 23
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 24
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 25
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 26
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 27
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 28
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 29
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 30
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 31
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 32
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 33
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 34
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 35
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 36
Lastec 100EFD-CE lawn mower image 37
1/37
Brand:  Lastec
Model:  100EFD-CE
Type:  lawn mower
Net weight:  526 kg
Location:  Denmark Tølløse
Placed on:  more than 1 month
Seller stock ID:  956645
Auction:  1
Ending date:  2024-07-19 10:01
Description
Working width:  2 mm
Overall dimensions:  width - 2.15 m, height - 0.91 m
Condition
Condition:  used
More details
Colour:  grey

More details — Lastec 100EFD-CE lawn mower

Danish
Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 12 månederKommentar om brug:Har kørt 150 timerInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Brugsspor, overfladerust og ridser forekommer
Læssehjælp med: Maskine
Øvrige mål: Arbejdsbredde 2,5m
Dybde: 1,2 m
Udstyret med
PTO - retning kan vendes
så den også passer på andre redskabsbærer blandt andet Kubota
Iseki
Yanmar
Shibaura
Liftarm til John Deere